top of page

Miroslava Kořínková

"K Pavle chodím několik let a budu chodit nadále. Jsem na vlasy dost citlivá, nesnesu na nich ruce hned tak někoho. S úsměvem vyslechne, odborně poradí a doporučí. Naprostá spokojenost. Doporučuji."

Karin Gregorová

"Příjemné hezké klidné prostředí. Paní kadeřnice šikovná, milá, rychlá. Ceny přiměřené. Vřele doporučuji. Jsem stálá zákaznice a měnit určitě nebudu."

Radka Nechánská

"Paní kadeřnice je odborník na svém místě. Chodím k ní přes 20 let a vždy skvěle pořadí s barvou i střihem. Dokonce jsme zkoušely prodloužit vlasy a taky velká spokojenost. Prostředí je velmi sympatické a vždy mě čeká výborná káva. Mohu jen a jen doporučit."

Erika Kopřivová

"Paní Pavla je velice sympatická. Poradila mi s barvou vlasů i se střihem.
Maximální spokojenost a vypadám o deset let mladší.
Moc děkuji."

Ivana Hamberg

"K paní Pavle Bělohlávkové chodím 25 let a nikam jinak bych nešla. Jsem moc spokojená."

Dita Špůrková

"V kadeřnictví Pavla jsem dlouholetou a stálou zákaznicí. Pavla mým náročným vlasům rozumí a dobře o ně pečuje. Nebojí se nového, ale zároveň se drží osvědčeného. Poradí, ale nevnucuje. Kadeřnictví mohu jen doporučit."

Tereza Jedličková

"Jsem dlouholetou a spokojenou zákaznicí. Paní Pavla mi s vlasy vždy uměla poradit a nejedna kolegyně se mě ptala, ke komu chodím na melír ;-) Svěřila jsem Pavle úpravu vlasů na mnoho slavnostních příležitostí, včetně promoce nebo svatby a vždy maximální spokojenost. Stříhá už i moji dceru a syna, svůj přátelský přístup umí přenést i na malé zákazníky, takže nikdy nebyl problém. Děkuji a doporučuji!!!"
bottom of page