top of page

dámské

kadeřnictví

Splníme vám jakékoli přání, abyste byla tím, kým chcete být. Prioritou je zdravá péče o vaše vlasy. Proto pracujeme s vlasovou kosmetikou KYO, KYO - LUMENE. Jde o profesionální značku nezatěžující vlasy, protože k jejich barvení se nepoužívá amoniak. KYO - LUMENE se každý rok vyvíjí a dochází k novým postupům této aplikace (např. ohledně střihu, barvy, melírování). Každý rok procházíme školením na vlasovou kosmetiku a nové trendy. 

Kadeřnictví Kadeřnictví

pánské

kadeřnictví

Dokonale umíme pečovat o vaše vlasy. Vlasy jsou totiž součástí naší osobnosti, vyjadřujeme jimi kým jsme a jak si věříme.

Muž jak se nechat ostříhat

dětské

kadeřnictví

Postaráme se i o vlasy vašich nejmilejších. Dokonale je zabavíme a ony si návštěvu kadeřnictví zamilují.

tommy-van-kessel-ZPRBeg7Lsh0-unsplash.jpg

prodlužování

vlasů

Pokud nejste spokojena s délkou a hustotou svých vlasů, nabízíme vám profesionální a šetrné prodloužení vašich stávajících vlasů s pomocí keratinu. Používáme při tom zdravé, lidské a středoevropské typy vlasů. Jsme proškoleni firmou So.Cap na prodlužování vlasů už od roku 2004. Od té doby se stále pravidelně školíme, abychom byli trendy v oblasti nastavování vlasů.

averie-woodard-4nulm-JUYFo-unsplash (1).jpg

manikúra

Nabízíme komplexní péči o vaše nehty, které jsou vaší vizitkou stejně jako vlasy. Preferujeme japonskou metodu p-shine vhodnou pro všechny typy nehtových skupin. Tato metoda podporuje správné prokrvení i zdravý růst nehtů. Hlavní součástí p-shinu jsou včelí pyl a křemičitá hlinka. Naše manikúra zahrnuje i masáž zápěstí.

Kromě manikúry nabízíme i modeláž nehtů​ akrylovou metodou se širokým výběrem zdobení.

Manikúra
bottom of page